POVREĐENI U UDESU U SREMSKOJ MITROVICI: Sedmoro i dalje na intenzivnoj, 15 pacijenata spremno za otpust
Direktor Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici, dr Vojislav Mirnić, izjavio je za RTS da se na Odeljenju intenzivne nege trenutno...
Pročitaj višeDetails













