BEOGRAD- Sneg je paralisao delove Beograda. Ekipe JKP „Beograd put“ nalaze se na terenu zbog problema u odvijanju saobraćaja u Beogradu, rečeno je za Tanjug iz Gradskog saobraćajnog preduzeća.
Dodali su i da je došlo do kolapsa u Ulici Maksima Gorkog, gde su autobusi koji saobraćaju tom trasom trenutno zaustavljeni.
















