BEOGRAD – U bioskopu Cineplexx Galerija u Beogradu održana je zvanična konferencija za medije povodom predstojeće premijere novog domaćeg filmskog ostvarenja „Biće novih leta“. Novinarima i javnosti predstavljeni su detalji o filmu čija je svečana premijera zakazana za 24. februar 2026. godine.

Na skupu u Beogradu govorili su reditelj i scenarista filma Gvozden Đurić, kao i članovi glumačke ekipe koji su podelili svoja iskustva sa snimanja ove iščekivane drame. Važnost ovog projekta za domaću kinematografiju istakla je i Aleksandra Martinović, direktorka Direkcije za multimediju Telekoma Srbija, koji je podržao realizaciju filma.

„Biće novih leta“ donosi autentičnu priču koja je već tokom najave privukla veliku pažnju publike. Konferencija u Beogradu otkrila je deo atmosfere koju gledaoci mogu očekivati na velikom platnu, uz naglasak na kvalitetnu produkciju i snažnu glumačku podelu.


Ulaznice za premijeru u Beogradu su već u prodaji na blagajnama bioskopa i putem onlajn platformi, a sudeći po interesovanju na konferenciji, očekuje se velika posećenost tokom prve nedelje prikazivanja.
N.V.
















