SARAJEVO – Srpski muzičar, kompozitor, autor i pevač Željko Joksimović održao je koncert u Sarajevu, u prepunoj Olimpijskoj dvorani Zetra, posle 20 godina od poslednjeg nastupa na jednoj od najznačajnijih koncertnih scena u regionu.
Joksimović je sarajevskoj publici u subotu uveče, već od prvih taktova, priredio romantično muzičko veče ispunjeno najvećim hitovima njegove dugogodišnje karijere. Koncert je otvorio izvođenjem pesme „Ljubavi“, a posetioci su ga odmah dočekali snažnim ovacijama.
U nastavku programa usledile su numere poput „Lane moje“, „Nisam te zbog lepote voleo“, „Nije ljubav stvar“, „Supermen“, „Libero“ i „Devojka“. Višečasovni program obeležili su gromoglasni aplauzi i neprekidno horsko pevanje publike sa umetnikom, čime je na najbolji način obeležen ovaj dugoočekivani povratak na sarajevsku scenu.
N.V.
















