BANJALUKA – Pop pevač Željko Joksimović započeo je u subotu novu seriju nastupa po regionu velikim koncertom na banjalučkoj tvrđavi Kastel pred nekoliko hiljada posetilaca, dok ga već 27. juna očekuje sledeći veliki koncert u Sarajevu. Prvi u nizu koncerata protekao je u znaku prepoznatljivih hitova i izuzetne energije, čime je zvanično otvorena letnja regionalna turneja.
Joksimović se nakon uspešnog nastupa emotivno obratio javnosti, sumirajući utiske sa banjalučke scene na kojoj je proslavio značajan jubilej.
„Ovakvi koncerti su razlog zbog kojeg se bavim muzikom. Dok sam bio na sceni, razmišljao sam o tome da sam ovde pevao prvi put pre dvadeset godina. Mnogo toga se promenilo, ali ono najvažnije nije – emocija između mene i publike“, naveo je Joksimović.
Pevač je dodao da publika često nije ni svesna koliko mu je značio ovaj nastup, istakavši da je atmosfera u Banjaluci bila fantastična od prve do poslednje pesme, što ga je iznova podsetilo zbog čega posebno voli da nastupa u tom gradu.
N.V.
















