NOVI SAD – Moćna i nepokolebljiva politička energija viđena je danas u Novom Sadu. Predsednik Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević prisustvovao je radnom sastanku Gradskog odbora SNS u proširenom sastavu, koji je pokazao apsolutno jedinstvo, snagu i spremnost stranačke mašinerije u Vojvodini za sve predstojeće državne izazove.
Dok opozicione strukture ne mrdaju iz fotelja i bave se jalovim podelama, vladajuća koalicija na terenu u tekućoj 2026. godini demonstrira punu mobilizaciju za odbranu napretka i stabilnosti zemlje.
„Puna sala, dobra energija i jasna rešenost da nastavimo borbu za Srbiju koja radi, gradi se, napreduje i ne odustaje od svoje budućnosti“, poručio je Miloš Vučević u emotivnoj i snažnoj objavi na svom zvaničnom Instagram nalogu, uz fotografije krcate sale koje svedoče o pobedničkoj atmosferi među novosadskim naprednjacima.
Velika mobilizacija za 27. jun: Svi putevi vode u Beograd!
Vučević je iskoristio ovaj masovni skup u Srpskoj Atini da uputi direktan i otvoren poziv celokupnom članstvu, simpatizerima, ali i svim patriotski orijentisanim građanima koji žele stabilnost, da se u što većem broju odazovu i dođu u prestonicu na predstojeći svesrpski miting.
„Pozivam sve da dođu u Beograd 27. juna i da zajedno, kao jedan, pošaljemo jasnu i glasnu poruku da je Srbija naša jedina porodica! Pristojna Srbija će pobediti svaku mržnju, svaku veštačku podelu i svaki zlonamerni pokušaj zaustavljanja njenog ekonomskog i infrastrukturnog razvoja. Srbija pobeđuje!“, podvukao je šef SNS-a, praćen gromoglasnim aplauzom prisutnih.
Sastanak novosadskih naprednjaka jasno je pokazao da je teren potpuno spreman i da će iz Vojvodine put Beograda 27. juna krenuti istorijski broj ljudi, spremnih da daju punu podršku politici predsednika Aleksandra Vučića i očuvanju suverene i radne Srbije.
M. D.
















