BEOGRAD – Miloš Vučević, predsednik SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja, javno se obratio ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću i poželeo mu brz oporavak.
– Ivice, druže, bori se! Nikada se nisi predavao. Svi smo uz tebe – napisao je Vučević na svom Instagram nalogu.
M. D.
















