Noćno kupanje na otvorenim bazenima Sportskog centra „Olimp“ u Beogradu počinje od sutra i biće organizovano svakodnevno od 21 do 24 časa. Ovaj program i ove godine predstavlja jednu od opcija za osveženje tokom visokih letnjih temperatura i tropskih noći.
Sportski centar „Olimp“ od sutra otvara sezonu noćnog kupanja, omogućavajući posetiocima da tokom večernjih sati koriste otvorene bazene u periodu od 21 čas do ponoći.
Prema rečima upravnika bazena Boška Popovića, večernji termini organizuju se kao odgovor na visoke temperature i tropske noći koje se očekuju tokom narednog perioda.
Maksimalan kapacitet otvorenog bazenskog kompleksa tokom noćnog programa ograničen je na 2.000 posetilaca.
Letnja sezona na bazenima trajaće do 6. septembra, uz mogućnost produžetka ukoliko vremenski uslovi budu povoljni.
Redovno dnevno radno vreme bazena ostaje od 6 do 19 časova, dok će ljubiteljima jutarnjeg plivanja i ove godine biti dostupni termini od 6 do 9.30 časova.
Posetioci koji koriste besplatne karte moći će da borave na bazenu od 12 do 19 časova, kao i prethodnih sezona.
U ponudi ostaje i program „Aqua fitnes“, koji će se održavati ponedeljkom, sredom i petkom od 19.30 do 20.30 časova.
Cena dnevne ulaznice iznosi 750 dinara, dok je poludnevna karta 500 dinara. Posetiocima su na raspolaganju i porodični paketi, a tokom rada bazena obezbeđeni su dežurni lekari, spasilačke službe, redari i obezbeđenje.
Pored kupanja, posetiocima će tokom cele sezone biti dostupna i dodatna ugostiteljska i prateća ponuda u okviru kompleksa.
M. T.
Foto: Tanjug/Video
















